Movies
Ratings
113
The Little MermaidRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Bicycle ThievesRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
From Me To YouRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5