Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 2.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
I DoRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
Escape PlanRated ★ 3.5