Series
Ratings
51- The Lost RoomRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.0
DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.5