Titles you rated
- すいかRated ★ 0.5
UnnaturalRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5