Movies
Ratings
100
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0