Titles you rated
ChangelingRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 1.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5
Married LifeRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 2.5
My BrotherRated ★ 2.0