Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
Game of DeathRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Jackass Number TwoRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0