Titles you rated
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 2.5- Legal High SP 2Rated ★ 1.5
- Elite YankeeRated ★ 3.5
- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
- Jikou KeisatsuRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 2.5
At Home DadRated ★ 4.0
Going My HomeRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5