Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
The BrosRated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Batman Beyond: Return of the JokerRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5
SpawnRated ★ 1.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
The PunisherRated ★ 2.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
The Night of the UndeadRated ★ 1.5
Space SweepersRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0