Titles you rated
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 2.0
My Lovely GirlRated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 1.0
White ChristmasRated ★ 2.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5