Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Mood of the DayRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 4.0