Titles you rated
Under ParisRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
PhantomRated ★ 0.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
No Way UpRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5- SpliceRated ★ 2.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.0
WonderRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.0
Molly's GameRated ★ 4.0