Titles you rated
Swing GirlsRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Road to El DoradoRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.5
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.5
HanbandoRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0