Titles you rated
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 1.5
Pacific RimRated ★ 1.5
Gone GirlRated ★ 4.5