Titles you rated
My PrincessRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0