Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
BambiRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.5