Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5