Movies
Ratings
483
PredatorRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 0.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.5
LooperRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 2.5
Train ManRated ★ 1.0
My Sassy GirlRated ★ 1.0
CocoRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 2.5
KaliforniaRated ★ 2.5
Happy Feet TwoRated ★ 2.0
SnatchRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
Leaving Las VegasRated ★ 2.0
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 3.5