Movies
Ratings
122
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0