Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0- A Third PartyRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 5.0
JiseulRated ★ 4.5- The Perfect FishplateRated ★ 4.0