Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 2.0