Titles you rated
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Scary Movie 3Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 1.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.5
GarfieldRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5