Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0