Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
PuzzleRated ★ 2.0- Gokusen Special 2Rated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Wedding ImpossibleRated ★ 1.5
MelancholiaRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
My Lovely LiarRated ★ 2.5
The King's AffectionRated ★ 2.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 5.0
Ganges Gawa de ButterflyRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 2.0
Flower of EvilRated ★ 3.0
Move to HeavenRated ★ 3.0