Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Love and AmbitionRated ★ 3.0
Age of InnocenceRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.0