Titles you rated
Cast AwayRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
SHIVA, Throw Your LifeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5