Titles you rated
Future ManRated ★ 3.5
Future ManRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5- Initial D: Final StageRated ★ 4.0
- Initial D: Fifth StageRated ★ 5.0
- Initial D: Fourth StageRated ★ 3.5
- 頭文字D: Third StageRated ★ 5.0
- Initial D: Second StageRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0