Titles you rated
Saving FaceRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The New GirlfriendRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 2.0
Tales of the NightRated ★ 3.5
Kubo and the Two StringsRated ★ 4.0
Mower MinionsRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5