Titles you rated
Train to BusanRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Jenny, JunoRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0