Movies
Ratings
132
Toy StoryRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5