Movies
Ratings
135
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 5.0
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 5.0
The FivesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0