Movies
Ratings
251
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0- Mobile Suit Gundam III: Encounters in SpaceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam IRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 2.5
Lucky, ApartmentRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 1.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
NuggetsRated ★ 3.5
Chainsaw MaidRated ★ 2.5
In the FallRated ★ 3.5
Don't Hug Me I'm Scared 4Rated ★ 3.5