Titles you rated
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0