Titles you rated
SolarisRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 4.5
Transformers OneRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
PigRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0