Titles you rated
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Darkest HourRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 3.5