Series
Ratings
66
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 2.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
Miss RipleyRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
PartnerRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0