Titles you rated
The ClinicRated ★ 2.5
SpeciesRated ★ 5.0
My Dear Girl, Jin-youngRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
The Swell SeasonRated ★ 3.0
Cheer Up Mr. LeeRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.5
A Girl at My DoorRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 3.5
앵두야, 연애하자Rated ★ 2.5
Love ClinicRated ★ 2.0
A Matter of InterpretationRated ★ 3.5
When I Turned NineRated ★ 2.5
Whispering CorridorsRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
Sunshine BoysRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5