Titles you rated
Knight and DayRated ★ 2.0
UnbrokenRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0