Titles you rated
Summer WarsRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
The Adventures of TintinRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Surf's UpRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Fantasia 2000Rated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 4.5