Movies
Ratings
74
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0