Movies
Ratings
411
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 0.5
CruellaRated ★ 3.5