Movies
Ratings
274
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0- The Furthest End AwaitsRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5