Series
Ratings
251
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
The 100Rated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0