Movies
Ratings
240
King and the ClownRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The DuchessRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5