Movies
Ratings
26
Confession of MurderRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Far and AwayRated ★ 0.5
Shakespeare in LoveRated ★ 0.5
JackRated ★ 0.5
Singin' in the RainRated ★ 1.0
Family TiesRated ★ 0.5
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 1.5
TitanicRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 0.5
Real SteelRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 0.5
PinocchioRated ★ 1.0
UnbowedRated ★ 0.5
HelplessRated ★ 1.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5