Titles you rated
InfernoRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0
LooperRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0