Series
Ratings
48- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0