Movies
Ratings
1478
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 4.0
Vampire ClayRated ★ 3.5
The Werewolf Game: Crazy FoxRated ★ 0.5
Significant OtherRated ★ 0.5
Bring Her BackRated ★ 0.5
IncantationRated ★ 3.5
TimeRated ★ 0.5
The Apartment with Two WomenRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 4.0
Last ChildRated ★ 3.5
ReplaceRated ★ 0.5
Pet PeeveRated ★ 0.5
Promising Young WomanRated ★ 3.5
All My Friends Are DeadRated ★ 0.5
Red RoomsRated ★ 3.5
Red ScreeningRated ★ 3.5
FreshRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0