Titles you rated
No Game No Life: ZeroRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 3.0
Voices of a Distant StarRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0