Movies
Ratings
106
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 2.5